4shared

Spotkania podróżnicze

Kiedy podróżujemy po świecie piszemy dla Was artykuły na blogu, nagrywamy filmy na YouTube i jesteśmy aktywni w social mediach. Jednak kiedy jesteśmy w Polsce, najbardziej lubimy się z Wami spotykać! Dla nas spotkania są wyjątkowo pięknymi chwilami, ponieważ nie tylko możemy poznać ludzi, którzy tak samo jak my kochają i marzą o podróżach, ale również przekonujemy się na własne oczy, że takie spotkania inspirują i mobilizują ludzi do rozpoczęcia realizowania marzeń (nie tylko) podróżniczych. 🙂

Jeżeli jesteś organizatorem dużego eventu, właścicielem knajpki z miejscem na prelekcję lub osobą, która chce zorganizować nawet niewielkie spotkanie podróżnicze (dom kultury, szkoła, urodziny, inne) i chcesz, abyśmy opowiedzieli o naszych podróżach po Europie, Afryce, Azji czy Ameryce Środkowej, to nie wahaj się do nas napisać. Uzgodnimy miejsce, warunki spotkania oraz razem wymyślimy temat prezentacji.

PRZYKŁADOWE TEMATY:

– tanie podróżowanie po Europie/Afryce/Azji/Ameryce Środkowej
– opowieści z wybranego kraju
– jak zorganizować swoją pierwszą samodzielną podróż z plecakiem
– przygotowania do życia na emigracji oraz podróży dookoła świata
Możemy porozmawiać również o bezpieczeństwu i zdrowiu w podróży, niebezpieczeństwach czyhających na turystów i pieniądzach, a także o kulturach, tradycjach i religiach konkretnych regionów.

Nasze prezentacje trwają zazwyczaj 40/60 minut i kończymy je konkursem z nagrodami dla uczestników spotkania. Wzbogacone są o piękne zdjęcia, filmy, a także występy muzyczne na żywo!

KONTAKT

Napisz do nas na: romanticvagabonds@gmail.com

DO ZOBACZENIA!