4shared

Cześć! Poznajmy się!

Diana i Damian

 

Witamy Was bardzo serdecznie na naszym poletku! To my – „Romantyczni Włóczykije”, czyli Diana i Damian z Krakowa, którzy od 2011 roku, z notatnikiem i kamerą w ręku, zwiedzają świat, by móc później z radością dzielić się z czytelnikami i widzami tymi wszystkimi pięknymi zakątkami naszej planety! Tak! Podróżowanie to nasza ogromna pasja, a podróżujemy na wiele sposobów, w różnych celach, ale zawsze odpowiedzialnie, z szacunkiem do ludzi i przyrody, promując turystykę zrównoważoną.

Na naszym blogu znajdziesz nie tylko opisy naszych podróży, ale również poradniki turystyczne, przewodniki po miastach i regionach z wieloma praktycznymi wskazówkami, a wszystko po to, aby blog spełniał nie tylko funckję rozrywkową, ale również praktyczną.

W 2016 roku przeprowadziliśmy się do Islandii, o której piszemy na naszej nowej stronie poświęconej właśnie Islandii – ICEDREAM.IS . Zapraszamy na nią wszystkich tych, którzy interesują się zarówno turystyką, jak i emigracją na daleką północ Europy!


 

Diana Demi Marszewska

Rocznik 90. Turysta z pasji i wykształcenia. Od dziecka zafascynowana kulturą Orientu i krajami afrykańskimi, do których lubi podróżować. Jej wielką pasją jest również muzyka, którą najbardziej lubi łączyć właśnie z podróżowaniem i stąd wzięła się jej wielka miłość do muzyki świata. W wolnej chwili śpiewa, tańczy, gra na pianinie, a także sięga po książki podróżnicze i szlifuje obce języki.

 

Damian Chrystian Kuraciński

Rocznik 89. Z zawodu informatyk – komputerowiec, włóczykij z wyboru. Najbardziej interesuje go Daleki Wschód i Azja Południowo-Wschodnia. Lubi podróżować powoli, nigdzie się nie spiesząc, poza utartymi szlakami i dokładnie eksplorując dane miejsce. Nie ma dla niego stresujących sytuacji, ponieważ we wszystkim widzi jakieś rozwiązanie. Wiecznie zajęty, jednak gdy znajdzie wolną chwilę włącza muzykę filmową, zaparza yerba mate i oddaje się lekturze sensacyjno-przygodowej.

 


Blog ten wcześniej był prowadzony tylko przez Dianę (pod nazwą whereisdemi.com) i został on wyróżniony, w kategorii najlepszych polskich blogów prowadzonych przez niezwykłe kobiety.